

DHI-VTH5221D-S2 Dahua
9 890 ₴
Сучасний IP відедомофон з ємнісним сенсорним екраном діагоналлю 7 дюймів та вбудованим (OS LINUX). Гарантія
- Опис
- Опис товару
- Інструкція
- ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Про Dahua
Опис
DHI-VTH5241D-S2 – багатофункціональний мережевий монітор з сенсорним керуванням, мета якого – зручне та централізоване керування викликними панелями. Але є й додатковий функціонал. Крім зовнішніх терміналів, пристрій може підключатися до інших внутрішніх екранів для локальних дзвінків, або до датчиків тривоги, що відправляє сигнал на цей же хаб. 10-дюймовий дисплей має насичений колір та чітке зображення у форматі 1024×600. Є механічні кнопки і тачскрин. Є динамік та можливість встановити SD-карту. VTH5241D-S2 підтримує прийом та читання повідомлень, а також дзвінки в реальному часі, у тому числі з відео. Монтується на стіні і є незамінною складовою домофону.
- Кольоровий сенсорний ємнісний екран високої роздільної здатності діагоналлю 7 дюймів
- Сучасний дизайн
- Підтримка знімка під час спостереження та дзвінка
- Функція “Автовідповідач”
- Беззвучний режим “Не турбувати”
- 6 тривожних входів, для підключення датчиків тривоги або побутових домашніх датчиків (газу, затоплення, світла, розбиття) та 1 вихід
- Підтримка PoE
- Підключення пристроїв: 2 викликові панелі + 1 відеокамера + 1 доп.відеодомофон
- Комплектація: відеодомофон, посібник з встановлення та експлуатації
| Операционная система | Embedded LINUX OS |
| Дисплей | 7″ TFT LCD |
| Разрешение дисплея | 1024×600 |
| Метод работы | Сенсорные кнопки |
| Аудио вход | Всенаправленный микрофон |
| Аудио выход | Встроенный динамик |
| Аудио компрессия | G.711 |
| Ethernet | RJ45 10/100 Мбит/с |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Сетевые протоколы | TCP/IP |
| Тревожные входы | 6 проводных зон / 8 беспроводных (433 MГц) |
| Релейные выходы | 1 |
| Локальное хранилище | Micro SD, макс 32Гб |
| RS485 | 1 |
| Питание | DC 12В |
| PoE | 802.3af |
| Потребляемая мощность | 7 Вт |
| Рабочая температура | -10° ~ +55° С |
| Влажность | 10 ~ 90% |
| Размеры | 215 х 140 х 21 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Монтаж | Накладной |
| Гарантия | 24 мес. от производителя |
[sc name=”tab-content-about-dahua”]