

DHI-VTH1550CH-S2 Dahua
7 800 ₴
Сучасний IP відедомофон з ємнісним сенсорним екраном діагоналлю 7 дюймів та вбудованим (OS LINUX). Гарантія
Артикул: DHI-VTH1550CH-S2
- Опис
- Опис товару
- ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Про Dahua
Опис
- Дисплей: 7″ TFT 800×480
- ОС: LINUX
- Quick configurations: підтримується
- Мови: Українська, Англійська
- Підключення камер: до 32 камер (Dahua або ONVIF)
- Запис дзвінка на карту пам`яті (30 секунд)
- Живлення: 12 VDC
- Колір: білий
- Кольоровий сенсорний екран діагоналлю 7 дюймів
- Сучасний дизайн
- Підтримка моментального знімка під час спостереження та дзвінка
- Функція “Автовідповідач”
- Беззвучний режим “Не турбувати”
- 6 тривожних входів, для підключення датчиків тривоги або побутових домашніх датчиків (газу, затоплення, світла, розбиття) та 1 вихід
- Підтримка PoE
- Підключення пристроїв: 2 викликові панелі + 1 відеокамера + 1 доп.відеодомофон
- Комплектація: відеодомофон, посібник з встановлення та експлуатації
| Операционная система | Встроенная ОС LINUX |
| Дисплей | 7″ |
| Разрешение дисплея | 800х480 |
| Метод работы | Сенсорные кнопки |
| Аудио вход | Всенаправленный микрофон |
| Аудио выход | Встроенный динамик |
| Аудио компрессия | G.711 |
| Ethernet | RJ45 10/100 Мбит/с |
| Сетевые протоколы | TCP/IP |
| Тревожные входы | 6 |
| Релейные выходы | 1 |
| Локальное хранилище | Micro SD, макс 32Гб |
| RS485 | 1 |
| Питание | DC 12V / питание от VTNS1060A |
| Потребляемая мощность | 7Вт |
| Рабочая температура | -10° ~ +55° С |
| Влажность | 10 ~ 90% |
| Размеры | 200х136х22 мм |
| Монтаж | Накладной |
| Гарантия | 24 мес. от производителя |
[sc name=”tab-content-about-dahua”]