

DHI-VTH5421EW-H Dahua
8 400 ₴
IP-домофон з трубкою та сенсорним екраном високої роздільної здатності діагоналлю 7 дюймів і вбудованим WI-FI.
Артикул: DHI-VTH5421EW-H
- Опис
- Описание товара
- Інструкція
- ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Про Dahua
Опис
- Дисплей: 7″ TFT
- Wi-Fi: підтримується
- ОС: LINUX
- Функції: управління ліфтом, “не турбувати”, запис фото та повідомлень
- Quick configurations: підтримується
- Мови: Українська, Англійська
- Підключення камер: до 32 камер (Dahua або ONVIF)
- Запис дзвінка на карту пам`яті (30 секунд)
- Живлення: 12 VDC, 1 A; PoE
- Колір: білий
- Кольоровий сенсорний ємнісний екран високої роздільної здатності діагоналлю 7 дюймів
- Аудіотрубка
- Підтримка знімка під час спостереження та дзвінка
- Функція “Автовідповідач”
- Беззвучний режим “Не турбувати”
- вбудований WIFI
- Підтримка PoE
- Підключення пристроїв: 2 викликові панелі + 1 відеокамера + 1 доп.відеодомофон
- Комплектація: відеодомофон, посібник з встановлення та експлуатації
| Операционная система | Linux |
| Совместимость | Onvif |
| Дисплей | 7″ |
| Разрешение дисплея | 1024×600 |
| Аудио вход | 1 |
| Аудио выход | встроенный динамик и трубка |
| Аудио битрейт | 16 кГц |
| Ethernet | 1 RJ-45 100 мбит/с |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/802.11g/802.11n |
| Сетевые протоколы | IPv4, DNS, RTSP, RTP, TCP, UDP, SIP |
| Тревожные входы | 6 |
| Тревожные выходы | 1 |
| Локальное хранилище | SD до 32 Гб |
| RS485 | 1 |
| Питание | 12В DC 1A |
| Выход питания | 1 12В/100 мА |
| PoE | Поддерживает |
| Мощность потребления | 2 – 5 Вт |
| Рабочая | температура -10°C – +55°C |
| Размеры | 236 × 130 × 23 мм |
| Монтаж | накладной |
| Гарантия | 24 мес. от производителя |
[sc name=”tab-content-about-dahua”]