

DHI-VTH2421FW-P Dahua
8 100 ₴
Сучасний IP-відеодомофон з кольоровим екраном високої роздільної здатності діагоналлю 7 дюймів.
Артикул: DHI-VTH2421FW-P
- Опис
- Опис товару
- ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Про Dahua
Опис
- Дисплей: 7″
- ОС: LINUX
- Функції: “не турбувати”
- Quick configurations: підтримується
- Мови: Українська, Англійська
- Підключення камер: до 32 камер (Dahua або ONVIF)
- Запис дзвінка на карту пам`яті (30 секунд)
- Живлення: PoE
- Колір: білий
- Кольоровий сенсорний ємнісний екран високої роздільної здатності діагоналлю 7 дюймів
- Сучасний дизайн
- Підтримка моментального знімка під час спостереження та дзвінка
- Функція “Автовідповідач”
- Беззвучний режим “Не турбувати”
- 6 тривожних входів, для підключення датчиків тривоги або побутових домашніх датчиків (газу, затоплення, світла, розбиття) та 1 вихід
- Підтримка PoE
- Комплектація: відеодомофон, посібник з встановлення та експлуатації
| Операционная система | Embedded LINUX OS |
| Дисплей | 7″ |
| Разрешение дисплея | 1024 x 600 |
| Метод работы | Сенсорный экран |
| Аудио вход | Всенаправленный микрофон |
| Аудио выход | Встроенный динамик 1,5 Вт |
| Видео компрессия | H.264 |
| Аудио компрессия | G.711A/G.711U/PCM |
| Аудио битрейт | 16 Кбит/с |
| Ethernet | RJ45 10/100 Мбит/с |
| Сетевые протоколы | 1 RJ-45 |
| Тревожные входы | 6 |
| Релейные выходы | 1 |
| Локальное хранилище | Поддержка Micro SD, максимальный объем памяти 32 G, стандартный объем памяти 8 G |
| Питание | DC 12В |
| PoE | есть |
| Потребляемая мощность | Ожидание: 4Вт, Рабочий режим: 6Вт |
| Рабочая температура | -10° ~ +55° С |
| Влажность | 10-95% |
| Размеры | 119,6 х 221,5 х 21,5 мм |
| Монтаж | Накладной |
| Цвет | Белый |
| Срок гарантии | 24 мес. |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантия | 24 мес. от производителя |
[sc name=”tab-content-about-dahua”]