





DHI-VTO2111D-P-S2 Dahua
6 100 ₴
IP відеопанель виклику на одного абонента. Full-HD 2Мп. Накладний монтаж, пластикова антивандальна. Сумісність з будь-яким домофоном Dahua. Гарантія 1р.
Артикул: DHI-VTO2111D-P-S2
- Опис
- Опис товару
- ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Інструкція
- Про Dahua
Опис
- одноабонентська
- накладний монтаж
- кардрідер для карт Mifare (пам`ять на 10 000 карт)
- автономна робота без домофону – можлива
- IP65
- 12V DC 1A або PoE
- Кольорова HD-камера високої роздільної здатності 1 Мп
- Об’єктив із кутом огляду 125°/105°
- Режим нічного бачення
- Корпус із захистом від вологи та пилу
- Діодне підсвічування кнопки виклику
- Вбудований картридер IC
- Підтримує роботу без монітора (дзвінок на мобільний додаток)
- Комплектация: IP вызывная панель, руководство по установке и эксплуатации
| Операційна система | LINUX |
| Метод роботи | механічна кнопка/карта |
| Зчитувач карт | IC тип |
| Камера | 1/4″ 1MP CMOS WDR |
| Деталізація | WVGA, 720P, D1 |
| Кут огляду | Г: 107°; В: 61°; Д: 122° |
| WDR | Підтримує |
| Подавлення шуму (DNR) | 3D |
| Аудіо вхід | 1 |
| Аудіо вихід | динамік |
| Аудіо компресія | H.264 |
| Аудіо бітрейт | 16 кГц, 16 бит |
| Тип підсвітки | ИК |
| Керування замком | 1 |
| RS485 | 1 |
| Ethernet | 1 10/100 Мбит/с |
| Живлення | 12В DC 1A |
| PoE | Підтримує |
| Потужність | 5 Вт |
| Рабоча температура | -30°C – +60°C |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Розміри | 135×71×35 мм |
| Монтаж | накладний |
| Гарантія | 24 міс. |
[sc name=”tab-content-about-dahua”]
