

DHI-VTO2211G-WP Dahua
6 880 ₴
IP відеопанель виклику на одного абонента. Full-HD 2Мп. Накладний монтаж, пластикова антивандальна. Сумісність з будь-яким домофоном Dahua. Гарантія 1р.
Артикул: DHI-VTO2211G-WP
- Опис
- Опис товару
- ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Інструкція
- Про Dahua
Опис
- одноабонентська
- накладний монтаж
- кардрідер для карт Mifare (пам`ять на 10 000 карт)
- автономна робота без домофону – можлива
- IP65
- 12V DC 1A або PoE
Основні переваги панелі виклику DHI-VTO2211G-WP Dahua:
- кольорова HD-камера високої роздільної здатності 2 Мп
- об’єктив із кутом огляду 125°
- кодек стиснення H.264;
- режим нічного бачення;
- корпус із захистом від вологи та пилу;
- діодне підсвічування кнопки виклику;
- вбудований картридер IC;
- комплектація: IP виклична панель, посібник з встановлення та експлуатації.
| Операційна система | Embedded Linux |
| Метод роботи | 1 механічна кнопка викликук |
| Зчитувач карт | Mifare |
| Камера | CMOS 2MP HD 125° |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Відео компресія | H.264 |
| Відео бітрейт | 256 К – 4М |
| Кути огляду | D:142°, H: 125°, V:72° |
| WDR | Підтримується |
| Подавлення шуму (DNR) | Подавлення шуму та ехоподавлення |
| Аудіо вхід | Мікрофон |
| Аудио выход | Динамік |
| Аудіо компресія | G.711Mu; G.711u; PCM |
| Аудіо бітрейт | 16KHz, 16Bit |
| Тип підсвітки | ІЧ |
| Тревожні входи | 1 |
| Тревожні виходи | 1 |
| Керування замком | 1 |
| RS485 | 1 |
| Ethernet | RJ-45 (10/100M) |
| Wi-Fi | Є |
| Мережеві протоколи | SIP; P2P; IPv4; DNS; RTSP; RTP; TCP; UDP |
| Живлення | DC 12 В /1 А |
| PoE | PoE(af/at) |
| Потужність | 7 Вт |
| Робоча температура | от -30°C до +60°C |
| Вологість | 10% – 90% |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Розміри | 150 х 100 х 24,8 мм |
| Вес | 490 г |
| Монтаж | Накладний монтаж |
| Гарантія | 24 міс. |
[sc name=”tab-content-about-dahua”]
